Nasıl Mağaza Açabilirim?

Nasıl Mağaza Açabilirim?

Online Mağaza Açma

Hayvanlar Alemi, Günlük Kiralık, İş makineleri ve Yedek parça, Aksesuar, Donanım & Tuning kategorilerinde kurumsal üye olan her kişi satış ekiplerinden destek almadan işlemleri kendileri yaparak mağaza açabilirler.

Satış Ekipleri Aracılığıyla Mağaza Açma

Kurumsal üye olan her kişi Emlak, Vasıta, Kiralık Araç ve Alışveriş kategorilerinde kurumsal üye olan her kişi saha satış veya tele satış ekiplerinin desteği ile birlikte mağaza açma işlemlerini yürütüp, tamamlayabilirler.

Mağaza açmanın avantajları nedir?

vizyon54.com’da mağaza açarak adınızı ve markanızı milyonlara ulaştırıp bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

vizyon54.com’da mağaza açarak adınıza özel siteye sahip olursunuz. Böylelikle

vizyon54.com’de mağaza açan her üyenin aktif ticari bir kimliği vardır ve bu sayede alıcıların size ve ürüne karşı güven duygusunu güçlendirir.

Kimler mağaza açabilir?

Aktif olarak ticari faaliyetini sürdüren ve kurumsal üyemiz olan her kişi mağaza açabilir.

Mağazamı Nasıl İptal Edebilirim?

Mağaza iptali nedir?

Kullanıcının ilan paketini kullanmaktan vazgeçmesi durumuna mağazasını iptal etmesi işlemine mağaza iptali denir.

Mağaza iptali nereden yapılır?

Mağazasını iptal etmek isteyen kullanıcılar 0 546 904 84 04 numaralı vizyon54.com Kurumsal Müşteri Hizmetleri arayarak mağaza iptal talebi iletilebilir.

Mağaza iptal talebi alınan kullanıcının kalan ilan hakkı varsa kullanabilir mi?

Mağaza iptal talebi alındığında içinde bulunulan dönemde ilan hakkı varsa kullanmaya devam eder, bir sonraki fatura döneminde mağazası devam etmez.

Mağaza iptalinden vazgeçilirse ne olur?

Kullanıcı fatura kesim tarihi gelene kadar paket iptali talebinin iptalini isteyebilir. İptalin iptali istendiğinde paket kullanımı her zamanki gibi devam eder.

30 gün içinde kullanılmayan İlan Paketi ilan hakları devreder mi?

Hayır, kullanılmayan ilan hakları bir sonraki döneme devredilmemektedir.

Mağazamı Nasıl Yönetebilirim?

Alt Kullanıcı Ekleme

Mağazanıza alt kullanıcı ekleyerek işlerinizi daha hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Alt kullanıcı ekleme işlemini sadece mağaza sahibi yapabilir. Bir alt kullanıcı başka bir alt kullanıcı ekleme işlemini yapamaz.

Mağazanıza alt kullanıcılarını eklemek isterseniz Bana Özel>Mağaza Yönetimi>Kullanıcılar sayfasından alt kullanıcı olarak eklemek istediğiniz kişinin eposta adresini yazarak davet gönderebilirsiniz.

Mağaza Yönetimi

Mağazanıza ait tanım sayfalarına, mağaza logosuna ve adres bilgilerine buradan ulaşabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Mağazanızda yer alan kullanıcılarınızı listeleyebilir aynı zamanda var olan kullanıcılarınızla güncelleyebilirsiniz. Bu kullanıcılarınızın yetkilerini değiştirebilirsiniz.

Mağazanızın Paket ve Doping raporlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede paketinize ait ödeme planına erişebilir ve kullanım detaylarına ulaşabilirsiniz.

Profil Fotoğrafı Ekleme/Değiştirme

Üyeliğinize ait hesabınızda profil fotoğrafının olması siteyi ziyaret eden alıcıların gözünde size ve firmanıza güven duygusunu oluşturur. Profil fotoğrafının eklenilmesiyle birlikte size özel olan web sitenizde ekibimiz başlığı altında, vizyon54.com sitesinde ilan detay sayfasında ve Bana Özel özet sayfasında fotoğrafınız görünür.

Profil fotoğrafını Bana Özel Özet sayfasında isminiz yer aldığı sekmede Üyelik Bilgilerim başlığı altındaki kişisel bilgiler bölümünden ekleyebilirsiniz.