Hakkımızda

"2021 yılına Girerken Sakarya’nın vizyon’u olmak için yola çıktık...."

 

Sakarya’nın ilan ve alışverişte öncü olma hedefiyle  adresi vizyon54.com, 2020 yılı Kasım 20 olarak İlk yayına girerek  Kahramanca Group  ( Ufuk KAHRAMAN ) bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, Sakarya ilimizde  e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olma hedefinde olan  vizyon54.com, Sakarya’nın en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olma özelliğini taşıyor.

vizyon54.com; Kuruluş gayesiyle ve 16,485 sayfa ve Kategorisiyle Sakarya'da faaliyet gösteren her kesimi kaynaştırmak ve Alış - Satış imkan ve olanaklarını arttırmak gayesiyle ve ilanları, on binlerce ürün çeşidiyle kendi faaliyet alanındaki standartların belirleyicisi olmayı hedefliyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek ve Çıkma Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere hizmet verecek olan vizyon54.com, Sakarya Merkezli, sunucu ve 14.52 gb/s veri aktarım hızıyla da Sakarya’nın en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahiptir.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyecek  ve kendi içerisinde iline en  verimli ve hızlı servis olanağı için yola çıkmıştır.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile vizyon54.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.